company name

Alumīnija konstrukcijas

Kompānija «Aldens» ir alumīnija konstrukciju ražotājs Latvija un Eiropas tirgū. Alumīnija logi, alumīnija durvis, konstrukcijas ziemas dārziem, biroja starpsienas – tas viss ir mūsu kompānijas specializācija. «Aldens Holding» nemitīgi pēta izejvielas, no kurām izgatavo alumīnija konstrukcijas. Mūsu materiālu piegādātāji – vadošās Eiropas kompānijas.
Galvenais alumīnija profilu piegādātājs ir PONZIO - viens no lielākajiem ražotājiem Eiropā. Visam Ponzio ražotām sistēmām ir nepieciešamās atļaujas izmantošanai būvniecībā. Profila pulverkrāsošanas procesam ir Qualicoat kvalitātes sertifikāts, bet profila anodoksidēšanas procesam ir Qualanod sertifikāts. Visi šie procesi nav kaitīgi videi.
Turklāt mūsu kvalificēts personāls ir Jūsu rīcībā katrā sadarbības posmā - sākot ar projekta apspriešanu (iepazīšanas ar projektu, pareizas profilu sistēmas izvēle, mērījumi) un beidzot ar projekta realizāciju (konstrukciju izgatavošana mūsdienu ražošanā, savlaicīga piegāde un uzstādīšana, ja tas ir nepieciešams).